26.11.2020 15:25
Поділитися

«Козаки. Абсолютно брехлива історія»: 5 найяскравіших історичних локацій серіалу

«Козаки. Абсолютно брехлива історія»: 5 найяскравіших історичних локацій серіалу

З вівторка по четвер о 21:30 на телеканалі ICTV йде псевдоісторичний екш-серіал «Козаки. Абсолютно брехлива історія» – наймасштабніший український серіал про Козаччину за останні кілька років. Ця пригодницька комедія занурить глядачів в атмосферу кінця 16 століття і покаже пригоди простого хлопця Івана на Запорізькій Січі.

Серіал «Козаки. Абсолютно брехлива історія», який українські медіа вже охрестили «Піратами Карибського моря» по-українськи, знімали по всій країні. Творча група проекту для зйомок обрала історичні локації та визначні культурні пам’ятки минулих років. Пропонуємо ознайомитися з рейтингом найбільш унікальних місць країни, де знімали перший український козацький вестерн.

 1. Історико-культурний комплекс «Запорозька Січ» на острові Хортиця відтворює образ козацької столиці і атмосферу часів козацтва. Саме в цьому живописному містечку на берегах Дніпра в Запоріжжі місяць тривали зйомки нового серіалу. На території національного заповідника розгорнулася ціла бригада знімальної команди з 65 осіб, не рахуючи акторів і масовки. Декоратори добудували на Хортиці кілька об’єктів: велику трибуну, комору Характерника та додаткові укріплення. Окрім цього, привезли 2 фури з реквізитом.
 2. Головна етнографічна «скарбниця» нашої країни – Національний музей народної архітектури та побуту України, також став локацією для зйомок. У музеї просто неба розмістилося справжнє козацьке поселення кінця ХVІI століття. Тут відзняли сцени, що у стрічці відбуваються у селі за 20 км від Запорізької Січі. Автентичні хатинки стали помешканням сім’ї Кошового Отамана, якого грає Остап Ступка, місцевою корчмою, оселею головного героя Назара та домівками інших головних героїв.
 3. Величні гранітні скелі Буцького каньйону, віком майже 2 млрд років, знімальна група використала для відтворення масштабної екш-сцени. Тут, на скелястих обривах каньйону на Черкащині, проходили зйомки випробування джур – молодих хлопців, що вступали в ряди козаків. Герої перетинали кар’єр по хиткій колоді заввишки 5 метрів над водою.
 4. Хотинська фортеця – старовинна оборонна споруда у Чернівецькій області, на час зйомок серіалу «Козаки. Абсолютно брехлива історія» перетворилася на фамільну резиденцією головного антагоніста серіалу.
 5. Широкі береги Київського водосховища стали на час зйомок узбережжям Чорного і Азовського морів. Саме тут відзняли фінальні кадри серіалу.

Дивіться «Козаки. Абсолютно брехлива» на ICTV з вівторка по четвер о 21:30!

Також по темі: Який план у Івана? - Козаки. Абсолютно брехлива історія - вівторок-четвер, 21:30 Козаки. Абсолютно брехлива історія – ФАКТИ | Телевізійні новини про прем'єру Моя Мар’яна мала б виглядати гірше, ніж є насправді»: Міла Сивацька про свою героїню в серіалі «Козаки. Абсолютно брехлива історія»
26.11.2020 15:25

Топ-відео

Гарячі матеріали

Актори

Дивіться на ICTV

Вгору

  Повідомити про помилку

  Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

  ВГОРУ