27.11.2020 15:30
Поділитися

«Козаки. Абсолютно брехлива історія» вийшли у кінопрокат

«Козаки. Абсолютно брехлива історія» вийшли у кінопрокат

Вчора, 26 листопада, у кінотеатрах мережі Multiplex відбулася прем’єра пригодницького серіалу телеканалу ICTV «Козаки. Абсолютно брехлива історія». Це вперше в історії українського телебачення вітчизняний телесеріал з’явився у великому прокаті.

Вчора у кінотеатрах показали перші три серії стрічки ICTV, які залишаться в прокаті впродовж тижня. Прем’єру прийшли підтримати головні актори стрічки та знімальна група. Переглянути прем’єру в Києві можна у закладах MULTIPLEX у ТРЦ “LAVINA”, ТРЦ “RETROVILLE”, ТРЦ “KOMOD” та ТРЦ “ПРОСПЕКТ”. Дати сеансів та інформацію про показ стрічки у інших містах розміщено на офіційному сайті MULTIPLEX.

«Козаки. Абсолютно брехлива історія» вийшли у кінопрокат / 3 фотографії

Тим часом, завершився прем’єрний показ в ефірі телеканалу ICTV. Середня частка серіалу по аудиторії 18-54 (50+) досягла позначки 10,2%, яка навіть вища середньої частки каналу. А охоплення за показ по аудиторії 4+ (вся Україна) склало більше 8 млн глядачів, що свідчить про неймовірну зацікавленість глядачів.

«Козаки. Абсолютно брехлива історія» – це 12-серійний пригодницький серіал, знятий на замовлення телеканалу ICTV за підтримки Міністерств культури та інформаційної політики України. Стрічка насичена відважними боями, пошуком скарбів та дивовижною історією кохання.

27.11.2020 15:30

Топ-відео

Гарячі матеріали

Актори

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ