17.11.2020 16:22
Поділитися

Масові сцени, історичні костюми і їдкий гумор: «Козаки» виходять на екрани

Масові сцени, історичні костюми і їдкий гумор: «Козаки» виходять на екрани

Сьогодні, 17 листопада, о 21:30 на ICTV відбудеться довгоочікувана прем’єра пригодницького серіалу «Козаки. Абсолютно брехлива історія». Це важливий проєкт не тільки для каналу ICTV, а й для всієї телеіндустрії України. Пригодницьку екшн-комедію про козаків таких масштабів раніше не знімав ніхто.

Козаки. Абсолютно брехлива історія – 1 серія дивитись онлайн

Насамперед, «Козаки» захоплять візуальною складовою: значні декорації, величезна кількість старовинної зброї, різноманітні обладунки і тканини, козацькі клейноди, безліч дресированих тварин і чарівні українські пейзажі. У 12 серіях покажуть українське село часів XVI століття, Запорізьку Січ, Московське царство і його царя, монголів-розбійників і турків з Османської імперії. Для відтворення цих історичних територій автори стрічки не обмежувалися парою знімальних об’єктів, а подорожували по всій Україні. Натурою для зйомок серіалу стали: Хотинська фортеця, Києво-Печерська лавра, музей в Пирогово, заповідник «Запорізька Січ», Коростишівський та Буцький кар’єри. Крім цього були добудовані масштабні декорації в павільйонах.

Масові сцени, історичні костюми і їдкий гумор: «Козаки» виходять на екрани / 3 фотографії

Над серіалом працювала команда найкращих фільмейкерів і використовували спеціальну техніку, яку зазвичай задіюють тільки для повнометражних фільмів. Головного героя Івана зіграв актор театру імені Лесі Українки Юрій Дяк. Образ хороброго козака Назара, найкращого воїна на Січі, втілив Андрій Ісаєнко, відомий за роллю Суботи у «Кіборгах» і Петра у фільмі «Захар Беркут». У ролі Кошового отамана глядачі побачать Остапа Ступку. Виконавцем головної негативної ролі став Михайло Гаврилов, який зіграв поміщика Червінського в серіалі «Кріпосна». Головна жіноча роль дісталася українській актрисі Мілі Сивацькій. Також у серіалі знялися Георгій Делієв, Михайло Кукуюк, Лариса Руснак, Євген Олійник, Дмитро Вівчарюк, Олег Волощенко, Ігор Портянко, Олександр Мельник, Тетяна Малкова та інші.

Не пропустіть сьогодні прем’єру «Козаки. Абсолютно брехливі історія» на ICTV!

Також по темі: Хто знімався в серіалі “Козаки. Абсолютно брехлива історія”? Факти про головних героїв Моя Мар’яна мала б виглядати гірше, ніж є насправді»: Міла Сивацька про свою героїню в серіалі «Козаки. Абсолютно брехлива історія» «Козаки. Абсолютно брехлива історія»: Юрій Дяк розповів, як готувався до головної ролі у серіалі
17.11.2020 16:22

Топ-відео

Гарячі матеріали

Актори

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ