12.11.2020 14:35
Поділитися

Моя Мар’яна мала б виглядати гірше, ніж є насправді»: Міла Сивацька про свою героїню в серіалі «Козаки. Абсолютно брехлива історія»

Моя Мар’яна мала б виглядати гірше, ніж є насправді»: Міла Сивацька про свою героїню в серіалі «Козаки. Абсолютно брехлива історія»

Міла Сивацька зіграла головну жіночу роль у новому пригодницькому комедійному серіалі «Козаки. Абсолютно брехлива історія». Дія картини відбувається на Хортиці в кінці 16-го століття, де акторка перевтілилась в дуже привабливу та водночас розумну і вольову героїню Мар’яну. Ми поцікавились в Міли, чи є суттєва різниця між дівчатами того часу та сучасними, а також, що для неї стало найскладнішим під час зйомок.

За словами акторки, їй дуже сподобалася її героїня Мар’яна та й загалом образ дівчини в 16-ому столітті. А особливо запам’яталися красиві сукні, навіть незважаючи на те, що під час спекотних літніх зйомок в них було дуже не просто.

Мені надзвичайно подобається весільний образ Мар’яни. Це дуже красива сорочка з корсетом і біла сукня, але, на жаль, в серіалі цей образ з’являється лише один раз. Проте зізнаюся, що в корсеті було дуже важко. А особливо літом та ще й з декількома шарами спідниць.

Серіал Козаки. Абсолютно брехлива історія – 1 серія дивитись онлайн

Також Міла припустила, що її Мар’яна, по факту, мала б виглядати зовсім не так, якою ми побачимо її в серіалі:

– Дівчата 16-го століття від сучасних точно відрізняються декольте. Зараз мало хто так ходить. Також вони не фарбуються. А ще цікаво те, де вони миються? А як щипають брови? Тобто питань безліч і, по правді, Мар’яна мала б виглядати в декілька разів гірше, ніж є насправді, – розмірковує Міла Сивацька.

«Козаки. Абсолютно брехлива історія» вже 17 листопада о 21:30 на каналі  ICTV. Не пропустіть масштабну прем’єру!

Також по темі: «Козаки» за кадром: як знімали «брехливу історію» «Козаки. Абсолютно брехлива історія»: Юрій Дяк розповів, як готувався до головної ролі у серіалі За кохання, за дружбу, за рідну землю! - "Козаки. Абсолютно брехлива історія"
12.11.2020 14:35

Топ-відео

Гарячі матеріали

Актори

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ