24.11.2020 12:09
Поділитися

Ступка, Дяк, Ісаєнко, Кукуюк, Руснак про серіал: 5 цікавих фактів про «Козаки. Абсолютно брехлива історія» від головних акторів

Ступка, Дяк, Ісаєнко, Кукуюк, Руснак про серіал: 5 цікавих фактів про «Козаки. Абсолютно брехлива історія» від головних акторів

«Козаки. Абсолютно брехлива історія» — масштабний псевдоісторичний серіал з елементами фантастики, який розповідає про часи Козаччини наприкінці 16 століття. Пригодницька комедія про козаків – революційний продукт для українського телебачення: це високобюджетний оригінальний серіал, який по-новому показує козацтво та за розмахом зйомок і рівнем підготовки виводить українське кіновиробництво на новий рівень. Чим іще особливий серіал? Нам розповіли головні актори.

Юрій Дяк – виконавець ролі простого хлопця Івана

«У нас дуже цікавий сценарій. Я щоразу на зйомках дивувався з того, який вир подій сценаристи підготували для глядачів. Задіяли такі грандіозні декорації, масштабні локації, часом навіть екстремальні, як-от скелясті каньйони заввишки 30 метрів. Тут безліч зброї – від рушниць до гармат, автентичних костюмів, коштовностей, породистих коней і чимало інших неочікуваних тварин у кадрі. Серіал захопить крутезним екшеном. Це кіно такого формату, якого в Україні ще не робив ніхто. Я б порадив глядачам подивитися серіал, адже це історія про нас. Це історія, про любов, про вірність, про зраду. Та найголовніше, це весела історія з хорошим українським гумором. Переглянувши стрічку, глядач матиме гарний настрій і гордість, що він – українець».

Остап Ступка – виконавець ролі Кошового Отамана

«Тут багато жанрів насправді. Це можна назвати і вестерном козацьким, і історичним фентезі, і романом з дивовижною історією кохання – тут є все, що завгодно. А такі жанри завжди цікавлять людей, тим паче, що їх не так багато у нас. Таких історій про козаків українське кіно має дивовижно мало. Я думаю, такий проект матиме успіх, бо у нас не кожен день знімають такі масштабні проекти на таку тему».

Андрій  Ісаєнко – виконавець ролі козака Назара

«Цей серіал порушує багато тем, які дійсно важливі і досі, не лише за часів козацтва. Поважати матір, захищати брата, бути чоловіком честі, вміти вірити людям і бути чесним перед собою і своїм народом. Підтримувати свій народ і стояти до останнього за свою землю, за свою сім’ю».

Лариса Руснак – виконавиця ролі знахарки, матері Назара

«Це історія про міцне коріння, про войовничу кров і про славетну Козаччину. І мені це так подобається. Ба більше, до чого це актуально зараз! Це стрічка, яка надзвичайно потрібна нам. Саме такі героїчні історії про наш козацький рід, сильний дух і норовливу вдачу варто знімати і показувати на телебаченні. Це історія про нас, подивившись яку, ми захочемо рівнятися на героїв, переймемося цим героїчним духом, захочемо жити цим, а не дивитися нав’язані нам стрічки про рашу».

Михайло Кукуюк – виконавець ролі турецького посла Петра

«Ми розповімо героїчну і абсолютно брехливу історію. Ми вигадали свою Козаччину, як колись Гоголь вигадував Україну, Достоєвський – Росію, а Шекспір – Англію. Усі видатні письменники романтизували образи, вони вигадували деякі речі, які, ми також вирішили додати у серіалі. Проте ми не відходимо далеко вбік правди, а стилізуємо її. Ви здивуєтесь, якими можуть бути українці».

Дивіться «Козаки. Абсолютно брехлива» на ICTV з вівторка по четвер о 21:30!

Також по темі: «Козаки» на ICTV стали лідером дня і слоту Масові сцени, історичні костюми і їдкий гумор: «Козаки» виходять на екрани Хто знімався в серіалі “Козаки. Абсолютно брехлива історія”? Факти про головних героїв
24.11.2020 12:09

Топ-відео

Гарячі матеріали

Актори

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ