02.10.2020 18:30
Поділитися

Вийшов перший тизер серіалу «Козаки. Абсолютно брехлива історія»

Вийшов перший тизер серіалу «Козаки. Абсолютно брехлива історія»

Телеканал ICTV показав перший тизер українського пригодницького серіалу «Козаки. Абсолютно брехлива історія». Прем’єра стрічки запланована на осінь 2020 року.

«Козаки. Абсолютно брехлива історія» ­– це пригодницька комедія про козаків. Стрічка занурить в атмосферу кінця 16 століття і покаже пригоди простого хлопця Івана на Запорізькій Січі.

У ролику представлені основні персонажі серіалу, зокрема головний герой Іван (Юрій Дяк), козак Назар (Андрій Ісаєнко) і Кошовий Отаман (Остап Ступка). Також у стрічці знялися Міла Сивацька, Михайло Гаврилов, Лариса Руснак, Михайло Кукуюк, Олег Волощенко, Олександр Мельник, Дмитро Вівчарюк та ще майже 200 акторів.

«Неймовірна історія розпочинається», – йдеться у ролику: https://www.youtube.com/watch?v=0ReVqVGGT-4&feature=youtu.be. А наступного тижня телеканал обіцяє показати ще один тизер. Чекаємо!

Серіал створено за підтримки Уряду України і Міністерства культури та інформаційної політики України. Складатиметься стрічка  з 12 епізодів.

Також по темі: «Козаки. Абсолютно брехлива історія»: Дмитро Вівчарюк розповів, на які жертви пішов заради ролі «Козаки. Абсолютно брехлива історія»: Євген Олійник розповів, чи допомагає йому спортивна підготовка на кастингах Козаки. Абсолютно брехлива історія: Як знімали пригодницьку комедію?
02.10.2020 18:30

Топ-відео

Гарячі матеріали

Актори

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ