16.02.2022 17:22
Поділитися

Дмитро Сова

В серіалі «Морська поліція. Чорноморськ» зіграв капітана Дмитра Мельниченка. Характер цього персонажа доволі імпульсивний, конфліктний та незважаючи на це, він завжди совісний. 

Український актор театру, кіно та дубляжу.

Освіта та карʼєра. Народився 9 липня 1983 в Прилуках (Чернігівська область). Незважаючи на те, що в сімʼї Дмитра не було професійних акторів, хлопчик зростав в дуже творчій атмосфері. Батько пише вірші, мама створює шедеври кулінарії, бабуся чудово співає, а дідусь підкорює всіх харизмою та завжди є душею компанії. Тому цілком логічно, що із самого дитинства майбутнього актора вабила творчість.

Так, він разом зі старшим братом Петром Совою займався в дитячому музичному театрі під керівництвом Тетяни Погребняк, а після закінчення школи (2000 рік) вступив до Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого, де навчався в майстерні Бориса Ставицького та Тараса Денисенко.

Відразу після університету Дмитро Сова став актором театру “Вільна сцена” – експериментальної студійної сцени під керівництвом Дмитра Богомазова. А з 2005 року почав зніматися у кіно. Сьогодні фільмографія актора налічує понад 70 робіт.

Крім того, Дмитро активно займається дубляжем. Зокрема, в дубльованому перекладі на українську його голосом розмовляють персонажі Джейка Джилленгола.

Особисте життя. В серпні 2021 року одружився з акторкою Дарʼєю Легейдою.Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ