16.02.2022 17:20
Поділитися

Григорій Бакланов

В новому серіалі «Морська поліція. Чорноморськ» отримав роль ерудованого добряка лейтенанта Єгора Ковальчука.

Український актор театру та кіно.

Освіта та карʼєра. Народився 31 серпня 1994 року в Одесі. Ще з дитинства Григорій був доволі творчою дитиною: займався танцями, живописом та тенісом. Проте пошуки себе на цьому не закінчилися і він вирішив розкривати акторський потенціал в стінах дитячої театральної школи в Одесі. Після закінчення школи вступив до Київського національного університету театру, кіно та телебачення імені Івана Карпенка-Карого, де навчався на курсі Юрія Висоцького.

Ще під час навчання працював в Київському театрі юного глядача на Липках (2014-2016) та Київському театрі Драми і Комедії на Лівому березі (2014-2015). А в 2015 році був удостоєний премії у номінації «Найкраща акторська гра» на 4-му Міжнародному театральному фестивалі в Пекіні за постановки «Ромео та Джульєтта» та «Забава».

В 2016 році Григорій Бакланов закінчив університет і став актором Київського Нового театру на Печерську.

Знімається в кіно з 2013 року. Та найбільш широку популярність актор отримав завдяки ролі Лавріна Кайдаша в серіалі  «Спіймати Кайдаша».

Серед проектів ICTV молодого актора можна побачити в детективних серіалах «Володимирська, 15», «Відділ 44», «Поганий хороший коп», «Майор і Магія».

Особисте життя. В серпні 2021 року одружився на акторці Анастасії Цимбалару.

 Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ