16.02.2022 17:23
Поділитися

Юрій Дяк

В серіалі «Морська поліція. Чорноморськ» перевтілився в старшого сержанта Сержа Левіна – веселого та експресивного одеського хлопця.

Український актор театру та кіно. Заслужений артист України (2018).

Освіта та карʼєра. Народився 5 липня 1987 року в місті Могилів-Подільський (Вінницька область). В 2010 році Юрій закінчив Київський національний університет театру, кіно і телебачення ім. Карпенко-Карого (курс М. Ю. Резніковича). А з 2006 року є членом трупи Національного театру російської драми ім. Лесі Українки, де зіграв такі ролі: Клінтон Преміджер («Оголена зі скрипкою»); Мілкін Петро Петрович («Хороші люди»); Гофмаршал фон Кальб («Підступність і кохання»); Григорій («Прибуткове місце»); Фінкс («Дрібниці життя»); Еліо («Прощальне танго»); Боббі Франклін («Занадто одружений таксист»); Ронні, чоловік секретарки («№ 13» (Шалена ніч, або Одруження Пігдена). У 2018 році отримав звання Заслуженого артиста України.

Творчість Юрія Дяка частіше можна побачити в театрі, ніж на екрані. Проте глядачам він особливо запамʼятався завдяки пригодницькому серіалу від ICTV «Козаки. Абсолютно брехлива історія», де талановитий актор зіграв головну роль та майстерно перевтілився в хитрого сільського парубка Івана, який поцупив у московського царя магічну сережку. Також серед проектів ICTV актора можна побачити в 16-серійному детективі «Поганий хороший коп».

Особисте життя. Одружився в серпні 2021 року.Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ