03.08.2020 18:27
Поділитися

Розпочалися зйомки другого сезону “Розтин покаже”

Розпочалися зйомки другого сезону “Розтин покаже”

Телеканал ICTV розпочав зйомки нового сезону судово-медичного детективу «Розтин покаже». Після 2-річної перерви історія про детективне бюро, яке знаходить злочинців за допомогою судмедекспертизи, зазнає кардинальних змін. У другому сезоні глядачів чекають модернізовані декорації, набагато моторошні справи, а основне – нова головна героїня.

Сьогодні, 3 серпня, Mamas Film Production на замовлення ICTV приступили до зйомок нового сезону серіалу «Розтин покаже». Це нетиповий детектив, оскільки на головний план вийшла робота судмедексперта, а не слідчих. У першому сезоні головний судмедексперт Інга докопувалася до істини навіть тоді, коли слідство заходило у безвихідь. Був би труп, а далі – розтин покаже. Завдяки судмедексперту слідчий Олег Гончар знаходив вбивцю за найдрібнішими слідами, залишеними на тілі жертви. А викрадення Інги у фіналі сезону ставить під питання роботу всього бюро.

В новому сезоні з’явиться людина з минулого Олега. Чи готовий Олег до цих скелетів в шафі і як зміниться життя бюро після зникнення Інги, глядачі дізнаються зовсім скоро. А також – ще більше резонансних кримінальних справ з доказом в тілі

– ділиться подробицями креативна продюсерка ICTV Надія Шмельова.

Слідчого Олега Гончара, як і раніше, гратиме Артемій Єгоров. Окрім цього, в серіалі глядачі побачать вже знайомих персонажів – експерта Зиновія (Ігор Портянко), подругу Олега Аеліту (Валерія Товстолєс), керівника бюро Степана Степановича (Сергій Сіпливий), лаборанта Ростика (Михайло Досенко) та інших. Чи побачимо ми Катерину Малікову у новому сезоні та хто зіграє головну героїню, поки тримають в інтризі.

Чим відрізняється новий сезон від попереднього? У Олега з’явиться бурхливе особисте життя. Він нарешті отримає все те, що хотіли побачити глядачі раніше.

Якщо раніше Інга, якою захоплювався герой, була холодною і неприступною і стосунки між головними персонажами ніяк не розвивалися, то тепер любовні лінії стануть більш насиченими. Здебільшого, це пов’язано з появою нової головної героїні серіалу, – розказує головний автор Леся Волошина.

Зміни торкнулися не тільки касту і сюжету. У новому сезоні замінили основні декорації – побудували прозекторську, морг, лабораторію і СІЗО.

У новому сезоні обіцяють 28 серій, але коли саме покажуть прем’єру, не розголошують.

03.08.2020 18:27

Топ-відео

Гарячі матеріали

Актори

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ