27.08.2019 14:45
Поділитися

Рекордна спека, травми та незвичайні актори: як проходили зйомки серіалу «Абсолютно брехлива історія» на Хортиці

Рекордна спека, травми та незвичайні актори: як проходили зйомки серіалу «Абсолютно брехлива історія» на Хортиці

На острові Хортиця проходили зйомки 12-серійної пригодницької комедії про козацтво «Абсолютно брехлива історія». Актори працювали в шаленому графіку, опинялись в травмонебезпечних ситуаціях та проходили справжнє «випробування сонцем», адже перенести серпневу спеку в костюмах та гримі вдвічі складніше. Детальніше про зйомки пригодницького серіалу на острові Хортиця читайте далі в матеріалі.

На території національного заповідника розгорнулася ціла бригада знімальної команди з 65-осіб, не рахуючи акторів і масовки та привезено 2 фури з реквізитом. Генеральний продюсер серіалу Оксана Іванюк розповідає, що добудували на Хортиці кілька об’єктів: сцену, комору Характерника та додаткові укріплення.

Деякі речі вдалося відшукати нашим художникам, а деякі створювали самі. Наприклад, велику гармату для однієї зі сцен робили на замовлення.

Те ж саме і з сережкою, за якої за сюжетом “женеться” головний герой Іван. Він краде її у московського царя, щоб викупити свою матір з турецького полону. Здійснити свій план йому не так просто. За збігом обставин, скарб потрапляє на Січ і виявляється в вусі кошового отамана. Для того, щоб непомітно її вкрасти герой змушений впровадитися в ряди козаків.

5D3_0252

На знімальному майданчику по-справжньому кипіла робота: поки виконавці головних ролей повторювали текст, реквізитори вибудовували сцену відповідно до вказівок режисера і операторів-постановників. Тим часом, гримери всього за кілька хвилин по-новому гримували акторів, з яких сходив сьомий піт в 35-градусну спеку.

Актори масових сцен зізнались, що переносити спеку дуже не просто, але з кадру вони відразу тікали у тінь.

5D3_0756

– Перед зйомками ми спеціально відрощували волосся, щоб потім гримери над ними “чаклували”.

Більшості з нас зробили лисини і вистригли чуб, але виглядаємо ми більш сучасно.

Звичайно, при такій погоді голова реально засмагла на сонці. А це, як виявилося, дуже видно в кадрі. Тому доводиться бігати туди-сюди.

Не обійшлося на майданчику і без травм, адже актори більшість трюків виконують самостійно. Виконавець ролі Назара, актор Андрій Ісаєнко розповів про одну із таких ситуацій:

У мене була дуже небезпечна ситуація з конем, коли я перекинувся разом з ним на великій швидкості.

Пізніше члени знімальної групи мені говорили, що навіть дихати перестали в той момент, коли побачили цю картинку на моніторі. Але, слава Богу відбувся подряпинами.

Незважаючи на непрості умови, у перервах між зйомками практично всі актори говорили, що для них велика честь бути причетними до такого проекту.

5D3_0363

– Мені тут подобається все і навіть немає на що скаржитися. Я кілька місяців працюю в такому графіку.

Перед стартом зйомок ми займалися з каскадерами по три рази на день.

Вчилися верховій їзді і встигали відвідувати силові тренування в спортзалі, тому таку роботу можна і потрібно називати улюбленою, – каже перед черговим дублем виконавець головної ролі – Юрій Дяк.

5D3_0480

Знявся в серіалі і відомий український актор Остап Ступка. Тут він грає роль кошового отамана, який тримає владу на Січі.

– Мій персонаж дуже неоднозначна особистість. Швидше, інтриган. Йому притаманні риси тих людей, які, як правило, приходять до влади, – зізнався актор.

5D3_0377

Крім популярних акторів, в серіалі з’являться і інші персонажі, які, за словами творців проекту, обов’язково полюбляться глядачам. Яскравими героями цієї історії стануть незвичайні тварини: коні, бик і навіть свиня.

Такого ви не знайдете ні в одному проекті, – розповідає генеральний продюсер.

У кожного коня, як і у справжніх акторів, є дублер. Тільки він не один, а їх чотири. Так, вони можуть бути різні за комплекцією, проте в кадрі цього видно не буде. Ми їх гримуємо.

Також ми заздалегідь купили молодого і спокійного бичка Семена, якого кілька місяців навчали різним цікавим штукам. Тепер він у нас нова зірка, і за час зйомок встиг знятися ще в одному проекті.

В одній зі сцен серіалу у нас з’явиться свиня. Спеціально для цього ми навіть кастинг тварин проводили, щоб вони виконували всі вказівки режисера.

Джерело: КП в Украине

27.08.2019 14:45

Топ-відео

Гарячі матеріали

Актори

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ