ICTV - Разом краще
13.09.2018 15:21
Поділитися

Сергій Смальчук: від афериста-сантехніка в «Леся+Рома» до журналіста –новинаря в «Марк+Наталка»

Сергій Смальчук: від афериста-сантехніка в «Леся+Рома» до журналіста –новинаря в «Марк+Наталка»

Ведучий ICTV Сергій Смальчук зіграв у ситкомі «Марк+Наталка» журналіста-новинаря. За сюжетом «Марк+Наталка» Сергій знімає репортаж про скрутну ситуацію, в яку потрапили головні герої.

– Я б сказав, що для мене це – як таке якесь тепле повернення у акторське минуле – оскільки за освітою я – професійний актор. Якщо ж говорити про ситком «Марк+Наталка» – то тут, по суті – і грати нічого не довелося. Бо втілити образ журналіста-новинаря, який знімає репортаж про скрутну ситуацію, в яку втрапили головні герої не було складно. А от насправді – ситуація на майданчику – неймовірно позитивна і я б, навіть, сказав – якась навіть домашня…

Кайфова дуже комунікація між режисером, акторами, операторами, звукачами…  І такі умови роботи – як мені здається – це вже одна з запорук того, що серіал вдасться.

Бо, пригадуючи проект «Леся+Рома», який свого часу був дійсно яскравим явищем на українському телебаченні, і досвід зйомок в якому я теж приймав участь говорить те, що атмосфера, спілкування знімальної групи, була схожа, адже будувалась на гуморі, жартах, якихось добрих «підколках» – це все дуже схоже з тим, що я побачив на зйомках «Марк+Наталка. Тож, просто тримаю за них кулаки», – ділиться ведучий ICTV.

smalchuk-01

Цікаво, що Сергій два рази знімався у ситкомі «Леся + Рома». Перша роль була нареченого на весіллі, друга – афериста-сантехніка, який намагався розвести головних героїв на гроші.

Дивіться онлайн: Марк + Наталка 45 серія

Дивіться онлайн: Марк + Наталка 46 серія

Нагадаємо, що в осінньому сезоні Сергій Смальчук став ведучим нового публіцистичного проекту «Прорвемось», що виходить в ефір ICTV щопонеділка о 20:20.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

13.09.2018 15:21Дивіться на ICTV

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: