20.09.2018 12:41
Поділитися

Стала відома дата прем‘єри серіалу «Марк+Наталка»

Стала відома дата прем‘єри серіалу «Марк+Наталка»

Нарешті стало відомо, коли стартує оновлена версія легендарного українського ситкому «Леся+Рома». Новий серіал від ICTV «Марк+Наталка» вийде в ефір телеканалу вже 25 вересня о 17:40. До речі, глядачі побачать відразу 2 серії!

Дивіться онлайн: Марк + Наталка 1 серія

Марк та Наталка живуть разом та неймовірно кохають один одного, проте як і в будь-якої іншої пари, у них час від часу виникають побутові проблеми, з якими вони намагаються розібратись. Ситком побудований за принципом підглядування: глядач спостерігає за тим, як закохані Марк і Наталка знаходяться в постійних пошуках секрету ідеальних стосунків та сімейної ідилії.

Головні ролі в серіалі отримали молоді українські актори Марк Дробот та Наталія Кобізька. Також у комедійному ситкомі знялись такі зірки українського шоу-бізнесу: Лілія Ребрик, Дмитро Коляденко, Віктор Бронюк, Дмитро Лалєнков, який зіграв батька Марка, а також Гарік Бірча. До речі, Гарік Бірча не просто знявся у декількох епізодах, а ще й виступив у якості режисера серіалу «Марк+Наталка»!

Дивіться онлайн: Марк + Наталка 47 серія

Дивіться онлайн: Марк + Наталка 48 серія

Вмикайте телеканал ICTV 25 вересня о 17:40 та дивіться прем’єру комедійного ситкому «Марк+Наталка», а також дивіться всі серії онлайн на сайті https://serial.ictv.ua/mark-natalka/

20.09.2018 12:41

Топ-відео

Гарячі матеріали

Актори

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ