ICTV - Разом краще

Video: Доброволець – 1 серія

Дивіться просто зараз 1 серію серіалу Доброволець на сайті serial.ictv.ua. В 1 серії серіалу Доброволець головний герой Дмитро Кравченко повертається з передової. Під час виконання бойового завдання загинула вся його команда. Вижив тільки він. Тим часом в кабінеті начальника СБУ з'ясовується, що в Києві планується теракт на 14-е жовтня. Так само виявляється, що в мережі столичних спортивних клубів вербують бійців, які будуть сіяти заворушення під час теракту. Дивіться 1 серію серіалу Доброволець просто зараз! Дивіться онлайн: Доброволець [read_more_news]  

Доброволець – 1 серія

0 Коментувати

Дивіться просто зараз 1 серію серіалу Доброволець на сайті serial.ictv.ua.

В 1 серії серіалу Доброволець головний герой Дмитро Кравченко повертається з передової. Під час виконання бойового завдання загинула вся його команда. Вижив тільки він. Тим часом в кабінеті начальника СБУ з’ясовується, що в Києві планується теракт на 14-е жовтня. Так само виявляється, що в мережі столичних спортивних клубів вербують бійців, які будуть сіяти заворушення під час теракту. Дивіться 1 серію серіалу Доброволець просто зараз!

Дивіться онлайн: Доброволець

Також по темі: Чи розумієшся ти на військовому слензі? – Онлайн-тест від ICTV напередодні прем’єри серіалу «Доброволець»

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

30.09.2020 21:30

Актори

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: