ICTV - Разом краще

Video: Коп з минулого – 1 серія

Серіал Коп з минулого 1 серія вже на сайті СЕРІАЛИ ICTV! Капітан Олег Долін раптово опритомнів після тривалого перебування в комі. Тепер йому треба навчитися жити в світі, в якому багато чого змінилося за останні 25 років. Йому не просто доведеться розібратися з усіма високотехнологічними пристроями, а ще й змиритися, що його дружина тепер з іншим чоловіком.. В першій серії Долін знайомиться зі своїм напарником - лейтенантом Василенком та буде змушений йому підпорядкуватися. А ще "прибульцю із 90-х" потрібно пройти психологічні тестування, аби бути допущеним до роботи. Як впорається Олег Долін із новими викликами в житті? -Дивіться онлайн у 1 серії серіалу Коп з минулого! 2 серію серіалу Коп з минулого, а також всі наступні чекайте на нашому сайті із 31 жовтня! Дивіться онлайн: Коп з минулого  

Коп з минулого – 1 серія

0 Коментувати

Серіал Коп з минулого 1 серія вже на сайті СЕРІАЛИ ICTV! Капітан Олег Долін раптово опритомнів після тривалого перебування в комі. Тепер йому треба навчитися жити в світі, в якому багато чого змінилося за останні 25 років. Йому не просто доведеться розібратися з усіма високотехнологічними пристроями, а ще й змиритися, що його дружина тепер з іншим чоловіком..

В першій серії Долін знайомиться зі своїм напарником – лейтенантом Василенком та буде змушений йому підпорядкуватися. А ще “прибульцю із 90-х” потрібно пройти психологічні тестування, аби бути допущеним до роботи. Як впорається Олег Долін із новими викликами в житті? -Дивіться онлайн у 1 серії серіалу Коп з минулого!

2 серію серіалу Коп з минулого, а також всі наступні чекайте на нашому сайті із 31 жовтня!

Дивіться онлайн: Коп з минулого

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

27.10.2020 21:30

Актори

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: