ICTV - Разом краще

Video: Коп з минулого – 4 серія

Серіал Коп з минулого 4 серія вже на сайті СЕРІАЛИ ICTV! Долін та Василенко розслідують вбивство молодої медсестри. В лікарні всі колеги згадують загиблу як позитивну та добру дівчину. Вона увесь вільний час віддавала роботі, доглядала за хворими, адже була самотньою. Коли ж жертва встигла нажити собі ворогів? Крім того, Долін хоче зблизитися з донькою. Психолог порадила йому більше дізнатися про її життя та захоплення. Та чи буде прогрес у стосунках між батьком та донькою? - Дивіться онлайн у 4 серії серіалу Коп з минулого! Дивіться також: Коп з минулого 3 серія

Коп з минулого – 4 серія

0 Коментувати

Серіал Коп з минулого 4 серія вже на сайті СЕРІАЛИ ICTV! Долін та Василенко розслідують вбивство молодої медсестри. В лікарні всі колеги згадують загиблу як позитивну та добру дівчину. Вона увесь вільний час віддавала роботі, доглядала за хворими, адже була самотньою. Коли ж жертва встигла нажити собі ворогів?

Крім того, Долін хоче зблизитися з донькою. Психолог порадила йому більше дізнатися про її життя та захоплення. Та чи буде прогрес у стосунках між батьком та донькою? – Дивіться онлайн у 4 серії серіалу Коп з минулого!

Дивіться також: Коп з минулого 3 серія

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

02.11.2020 21:30

Актори

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: