ICTV - Разом краще

Video: Найкращий сищик – 1 серія

Детективно-пригодницька прем'єра на ICTV - ретро-серіал Найкращий сищик 1 серія дивіться просто зараз на нашому сайті serial.ictv.ua. В пілотній серії головні герої - Іван Підіпригора (Мітя Рибалевський) та граф Осика-Маєвський (Назар Задніпровський) беруться за справу пограбування банку. Грабіжники винесли геть усе: кошториси, рахунки, гроші, та коштовності. Сторож написав передсмертну записку, в якій зізнається, що винен лише в тому, що заснув. Проте до грабунку зовсім не причетний. Чому він хотів накласти на себе руки, якщо ні в чому не винен? І хто ж тоді пограбував банк? На слід злочинців будуть майстерно виходити українські Шерлок Холмс та Доктор Ватсон - Іван Підіпригора разом з графом Маєвським! Дивіться онлайн 1 серію серіалу Найкращий сищик просто зараз! Дивіться також: Найкращий сищик

Найкращий сищик – 1 серія

0 Коментувати

Детективно-пригодницька прем’єра на ICTV – ретро-серіал Найкращий сищик 1 серія дивіться просто зараз на нашому сайті serial.ictv.ua.

В пілотній серії головні герої – Іван Підіпригора (Мітя Рибалевський) та граф Осика-Маєвський (Назар Задніпровський) беруться за справу пограбування банку. Грабіжники винесли геть усе: кошториси, рахунки, гроші, та коштовності. Сторож написав передсмертну записку, в якій зізнається, що винен лише в тому, що заснув. Проте до грабунку зовсім не причетний. Чому він хотів накласти на себе руки, якщо ні в чому не винен? І хто ж тоді пограбував банк? На слід злочинців будуть майстерно виходити українські Шерлок Холмс та Доктор Ватсон – Іван Підіпригора разом з графом Маєвським! Дивіться онлайн 1 серію серіалу Найкращий сищик просто зараз!

Дивіться також: Найкращий сищик

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

06.01.2021 21:30

Актори

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: