18.01.2021 15:12
Поділитися

ICTV розсекретив ім’я головної актриси серіалу «Розтин покаже-2»

ICTV розсекретив ім’я головної актриси серіалу «Розтин покаже-2»

ICTV готує лютневу прем’єру нового сезону популярного кримінального детективу «Розтин покаже». Після дворічної перерви канал покаже продовження історії з новою головною героїнею.

«Розтин покаже» – це український серіал про детективне бюро, яке знаходить злочинців, вдаючись до допомоги судмедексперта. Кожна серія розповідає про нове розслідування. Всього покажуть 28 епізодів.

Другий сезон вийде з новою головною героїнею – шукати докази на тілі буде Яна Гончар. Головного судмедексперта зіграє Ольга Гришина. Після таємничого зникнення судмедексперта Інги дівчина доповнить ряди бюро і допоможе головному слідчому Олегу Анатолійовичу у розслідуванні справ. Нова героїня кардинально змінить не тільки сюжет, а й оголить минуле свого напарника. У першому сезоні про особисте життя Олега було відомо не багато, але тепер відкриється багато його таємниць.

ICTV розсекретив ім’я головної актриси серіалу «Розтин покаже-2» / 2 фотографії

Спеціально для зйомок актриса Ольга Гришина повністю змінила імідж – перефарбувала волосся, зробила коротку стрижку і навіть згодна була зробити тату.

Яна – стильна штучка. Весь час ходить на каблуках, елегантно одягається і стежить за собою, а в душі ще та бунтарка.

Щоб підкреслити це в її образі, мені вирішили зробити коротку стрижку. У мене вже є тату, але до цього образу їх захотілося навіть більше. Режисер подивився на мене і сказав, що руки в наколках виглядали б непогано. Але дофарбовувати все-таки нічого не стали, – з усмішкою ділиться Ольга.

Головного слідчого в серіалі, як і раніше, буде грати Артемій Єгоров. Крім колишнього акторського складу в новому сезоні глядачі побачать нових популярних українських виконавців і блогерів, імена яких поки тримають в секреті.

Не пропустіть прем’єру другого сезону детективу “Розтин покаже” в лютому на телеканалі ICTV.

18.01.2021 15:12

Топ-відео

Гарячі матеріали

Актори

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ