16.02.2021 16:27
Поділитися

Сьогодні відбудеться прем’єра серіалу «Розтин покаже» на ICTV

Сьогодні відбудеться прем’єра серіалу «Розтин покаже» на ICTV

Сьогодні, 16 лютого, на телеканалі ICTV розпочнеться показ другого сезону детективу «Розтин покаже». Це судово-медичний детектив про пошук злочинців по слідах на тілі жертв. Нові серії будуть показувати з вівторка по четвер о 22:30.

Перший сезон стрічки завершився два роки тому, залишивши глядачів з відкритим фіналом – головного судмедексперта Інгу Вілкас викрали.

Історія розслідування незвичайних злочинів командою Бюро кримінальної експертизи триває. Слідчий Олег Гончар виїжджає на місце подій з криміналістом Зиновієм, але без судмедексперта Інги показники розкриття команди різко падають. Замінити зниклу дівчину може тільки фахівець такого ж високого класу. І він, здається, знаходиться – у відділ направляють Яну Гончар. Зовсім не однофамільницю, а колишню дружину Олега. Тепер, крім складних розслідувань і пошуків доказів, колишнім доведеться зрозуміти, хто вони одне для одного – напарники або суперники.

https://www.youtube.com/watch?v=P3dLFQ9LlkM

Сьогодні відбудеться прем’єра серіалу «Розтин покаже» на ICTV / 3 фотографії

Для зйомок створили реалістичні манекени для розтину, муляжі трупів і силіконові накладки для імітації ран і порізів. Але не тільки муляжі опиняться під прицілом у прозекторській – зображуватимуть трупів і справжні актори. Всього за 28 серій було загримовано 58 акторів, а робота над створенням їхніх образів займала по кілька годин. Творці обіцяють здивувати реалістичною картинкою, але без зайвої жорстокості в кадрі.

Наш серіал без кровожерливості. Навіть знімаючи серії про тяжкі злочини, ми не показуємо дуже страшні кадри.

Точковими вкрапленнями подаємо глядачу деталі вбивств, зображення тіла на загальному плані або розтин. З першого сезону ми консультуємося зі справжніми судмедекспертами ­ хочемо бути чесними зі своїм глядачем, тому що вважаємо його розумним і намагаємося не обманювати, ­– розповідає режисер Олексій Єсаков.

Також по темі: «Розтин покаже-2»: біографія Ольги Гришиної «Розтин покаже»: канал розкрив дату прем'єри Тарас Цимбалюк знявся в проєкті ICTV

У ролях: Ольга Гришина, Артемій Єгоров, Олександр Кобзар, Ігор Портянко, Сергій Сипливий, Михайло Досенко, Тарас Цимбалюк, Валерія Товстолес.

Режисери: Антон Скрипець, Олексій Єсаков, Сергій Толкушкін та Ігор Висневський. Виробництвом займалася студія «Mamas Film Production».

Не пропустіть прем’єру детективу «Розтин покаже» сьогодні, 16 лютого, на телеканалі ICTV.

16.02.2021 16:27

Топ-відео

Гарячі матеріали

Актори

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ