02.02.2021 12:00
Поділитися

«Розтин покаже-2»: біографія Ольги Гришиної

«Розтин покаже-2»: біографія Ольги Гришиної

16 лютого на ICTV відбудеться довгоочікувана прем’єра другого сезону детективного серіалу «Розтин покаже», в якому з’явиться нова героїня – Яна Гончар. Роль головного судмедексперта дісталась акторці Ользі Гришиній, з якою і пропонуємо познайомитись ближче.

Ольга Гришина народилась 29 червня 1982 року в Києві. Ще з ранніх років майбутня акторка мріяла про сцену: 12 років займалась балетом і навіть думала вступати в хореографічне училище. З іншої сторони, Ольга  часто в дитинстві спостерігала за роботою лікарів, оскільки її мама медик за професією. І навіть в 14 років  почала працювати санітаркою в лікарні. Довгий час Гришина не могла зрозуміти, з чим дійсно хотіла б пов’язати життя і не відразу наважилась на театральний. Після школи дівчина вступила до Національного технічного університету Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського, де провчилася два роки. Після цього Ольга вирішила йти за своєю мрією і віднесла документи в Київський національний університет театру, кіно і телебачення імені Івана Карпенка-Карого (майстерня Миколи Рушковського). В 2007 році закінчила університет, а згодом влаштувалась на роботу в Театр російської драми імені Лесі Українки.

Проте на телеекранах акторка з’явилася ще в 2002 році. В студентські роки вона потрапила на кіностудію, де режисер Анатолій Матешко запропонував знятися в серіалі «Критичний стан». Зараз фільмографія Ольги Гришиної нараховує близько 40 робіт, серед яких найбільш відомими є ролі в серіалах «Центральна лікарня», «1943», «Добрі наміри». На ICTV Гришину можна побачити в серіалах «Пес-1» (8 серія), «Пес. Новорічне диво», а незабаром і в ролі головного судмедексперта в кримінальному детективі «Розтин покаже-2».


Не пропустіть прем’єру другого сезону детективу «Розтин покаже» 16 лютого на телеканалі ICTV.

Також по темі: Розтин покаже: 5 кращих серіалів про судмедекспертів Тарас Цимбалюк знявся в проєкті ICTV ICTV розсекретив ім'я головної актриси серіалу «Розтин покаже-2»
02.02.2021 12:00

Топ-відео

Гарячі матеріали

Актори

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ