27.01.2021 13:50
Поділитися

Розтин покаже: 5 кращих серіалів про судмедекспертів

Розтин покаже: 5 кращих серіалів про судмедекспертів

Вже в лютому на ICTV стартує другий сезон кримінального детективу «Розтин покаже», в якому на глядачів чекають не лише кардинальні сюжетні повороти, а й нова головна героїня! Напередодні довгоочікуваної прем’єри, редакція ICTV.ua пропонує до вашої уваги 5 кращих серіалів про судмедекспертів.

Розтин покаже: 5 кращих серіалів про судмедекспертів / 2 фотографії

«Розтин покаже»

Дата виходу в ефір: 1 сезон – 14 січня 2019; 2 сезон – лютий 2021 на ICTV.

Кількість серій: 1 сезон – 32; 2 сезон – 28.

«Розтин покаже» – це перший серіал для ICTV, де на головний план виходить робота судмедексперта, а не слідчих.

Інга Вілкас (Катерина Малікова) – справжній професіонал своєї справи, адже від її уважного погляду не сховається жоден найменший доказ. Інга працює з напарником Олегом Гончаром (Артемій Єгоров), з яким у неї з перших днів не складаються стосунки. Та незважаючи на постійні розбіжності, цій парі вдається розкривати найскладніші справи! Проте у фіналі першого сезону Інгу викрадають, що ставить під загрозу роботу всього детективного бюро.

Вже у лютому на ICTV відбудеться прем’єра другого сезону, в якому з’явиться новий головний судмедексперт – Яна Гончар ( Ольга Гришина). Творці серіалу обіцяють кардинально новий сюжет та розкриття багатьох цікавих таємниць з минулого головних героїв.

«Декстер»

Дата виходу: 2006-2013 на Showtime.

8 сезонів, 96 серій.

Телеканал Showtime оголосив про повернення Декстера на екрани восени 2021 року та назвав 9-ий сезон «спеціальним».

Головний герой серіалу Декстер Морган (Майкл Голл) працює судмедекспертом у відділі поліції Маямі. У віці 3-х років він став свідком жорстокого вбивства своєї матері, що згодом сильно вплинуло на психіку. Проте хлопчика всиновив відомий поліцейський Маямі Гаррі Морган, який вчасно розпізнав соціопатичні схильності Декстера та навчив спрямовувати жагу до вбивства лише на тих, хто цього заслуговує. Прийшовши працювати, Декстер починає вершити своє жахливе правосуддя тільки тоді, коли має незаперечні докази провини злочинця.

До речі, серіал неодноразово номінувався на різні престижні премії («Еммі», «Сатурн»), а виконавець головної ролі Майкл Голл здобув кілька нагород за роль Декстера, зокрема «Золотий глобус».

«Вічність»

Дата виходу: 2014-2015 на телеканалі ABC.

1 сезон, 22 серії.

Американський телесеріал у головній ролі з Йоанном Гріффітом, який розповідає про видатного нью-йоркського судмедексперта Генрі Моргана. І хоча йому під силу розкрити будь-який злочин, в собі він розібратись ніяк не може. Справа в тому, що Генрі живе вже 200 років і не старіє. А після кожної своєї смерті знову перероджується і все починається спочатку. В кожній серії головний герой розкриває новий злочин та найголовніше – намагається розгадати таємницю свого безсмертя.

«Слідство по тілу»

Дата виходу: 2011-2013 на ABC.

3 сезони, 42 серії.

В серіалі «Слідство по тілу» в центрі уваги норовливий судмедексперт Меган Хант (Дана Ділейні). Раніше Меган була відомим нейрохірургом, аж поки не потрапила в серйозну автокатастрофу. Через черепно-мозкову травму вона не може далі оперувати, а смерть пацієнта під час її операції назавжди змінила життя героїні. Після аварії Хант влаштувалася на роботу в центр судово-медичної експертизи Філадельфії, де вона успішно допомагає слідчим розкривати заплутані справи. Меган Хант успішна в роботі, проте в спілкуванні з оточуючими є проблеми. Вона різка та холодна, не звикла прислуховуватися до думки інших людей, а ще намагається повернути прихильність своєї доньки.

«Слідство по тілу» вважається однією із найпопулярніших драм телеканалу ABC, а прем’єра серіалу привернула увагу 14 млн глядачів!

«Розслідування Джордан»

Дата виходу: 2001-2007 на каналі NBC.

6 сезонів, 117 серій.

Головна героїня серіалу Джордан Кевано (Джил Геннесі) працює судово-медичним експертом і допомагає поліції Бостона шукати злочинців. Вона обожнює свою роботу і впевнена, що мертве тіло може видати все найпотаємніше. Джордан здатна розкрити навіть найбільш заплутаний злочин в момент, коли поліція безсильна. Проте є одна справа, яку вона не може розгадати вже багато років – вбивство її матері. В процесі розслідування, головна героїня поступово розкриває страшну таємницю та усвідомлює, що абсолютно нічого не знала про свою сім’ю…

Також по темі: ICTV розсекретив ім'я головної актриси серіалу «Розтин покаже-2» Розтин покаже - 2 сезон - прем'єра на ICTV - Скоро Розпочалися зйомки другого сезону “Розтин покаже”
27.01.2021 13:50

Топ-відео

Гарячі матеріали

Актори

Дивіться на ICTV

Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ