ICTV - Разом краще
  • Головна
  • Проекти
  • Відео
  • Онлайн
17.09.2020 16:30
Поділитися

ІCTV розпочав зйомки 2 сезону «Юрчишиних»

ІCTV розпочав зйомки 2 сезону «Юрчишиних»

Стартували зйомки 2 сезону комедійного серіалу «Юрчишини» з Георгієм Делієвим у головній ролі. Перший сезон стрічки неодноразово вривався до ТОП-програм дня і завоював неабияку популярність. Виробництвом нового сезону зайнялася компанія IQ Production.

«Юрчишини» динамічна народна комедія про непрості відносини колишнього зека на прізвисько Нік-Нік (Георгій Делієв) зі своєю родиною, про його пригоди із вірним товаришем Гирею, а також про поліцейські авантюри його сина Ігоря. Повернувшись з тюрми, голова сімейства з жахом дізнається, що його син Ігор живе абсолютно «не по поняттях». Син  став патрульним. Дочка Нік-Ніка Олена ніяк не може знайти своє місце в житті, а онук Тарас постійно вплутує дідуся у свої проблеми. Вживатися під одним дахом родичам не просто. У другому сезоні, окрім знайомих персонажів, з’являться ще і нові герої. Неочікувано для всіх з Італії повернеться колишня дружина Нік-Ніка, яка впевнена, що вона як ніхто знає життя і зобов’язана, у що б то не було, зробити життя Юрчишиних кращим.

Режисером-постановником нового сезону став Олег Зборовський, шоуранер масштабного проекту ICTV «Козаки. Абсолютно брехлива історія», прем’єра якого очікується на каналі незабаром.

«Юрчишини» – це історія про сім’ю, яка попри усі незгоди ставить родинні цінності на перше місце. Серіал не тільки має оригінальний сюжет і актуальні жарти для сьогодення, а й круту ідею про міцні родинні зв’язки, тому і вартий уваги глядачів.

У другому сезоні буде не менше гумору, з’являться нові члени родини і ще більше акторів. Ми підготували камео для глядачів – у головних ролях вони побачать відомих українських акторів у дуже незвичних образах

інтригує режисер стрічки.

Також до нового сезону оновили декорації, зокрема «зробили ремонт» у квартирі Юрчишиних. Проте більшість сцен планують відзняти не в павільйонах, а на виїзних локаціях.

Сім’ю Юрчишиних глядачі побачать у виконанні знайомих акторів: Георгій Делієв, Володимир Канівець, Валентина Вовченко, Святослав Жмурко. Імена нових виконавців поки не розкривають.

 

Оператор-постановник – Микола Ілюшин

Художник-постановник – Ася Бежеряну

Сценаристи – Олексій Васильєв, Павло Євчук, Юрій Русін, Григорій Рицький, Дмитро Залоєць, Володимир Євчук

Редактори – Олена Мішаглі, Ольга Хавжу

Генеральні продюсери – Оксана Іванюк, Сергій Атрощенко, Віктор Медведський

Креативний продюсер – Ярослава Євтушенко

Продюсери ICTV – Ірина Храновська, Анастасія Штейнгауз

 

Прем’єра на телеканалі ICTV запланована на наступний рік.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

17.09.2020 16:30Дивіться на ICTV

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: