УКР
УКР
09.03.2019 10:00
Поделиться

«Юрчишини»: Георгій Делієв розповів про своє перевтілення в колишнього зека

0

В квітні на ICTV стартує новий комедійний серіал про сімейні цінності – «Юрчишини». Народний артист України Георгій Делієв, який зіграв в серіалі головну роль, поділився тонкощами роботи в кадрі та розповів про своє перевтілення в колишнього зека.

Днями завершуються зйомки першої україномовної народної комедії «Юрчишини». Георгій Делієв зіграв колишнього зека Нік Ніка, Володимир Канівець – його сина, представника нової поліції, а актриса Валентина Вовченко – дочку, матір-одиначку.

До сценарію, на створення якого пішло 1,5 року, режисер серіалу Олександр Березань ставиться уважно, дотримуючись історії та бачення автора, а нововведення приймає акуратно, вони також підлягають погодженню.

– Так, ми дотримуємося історії. Якщо з’являються ідеї ми радимося з автором. Можна це дозволити в рамках драматургії і тексту, але змінювати радикально ми не можемо.

Також ми не орієнтуємося на сюжет інших серіалів, адже це дуже ексклюзивна історія

– розповідає Олександр Березань.

Процес зйомок досить тривалий. На майданчику актори проводять по 12 годин. До кожного епізоду готуються заздалегідь. Спільно читають репліки, «розводять сцену». Акторам кажуть, як рухатися і що повинна робити масовка. Кадр знімається кілька разів: загальним і крупним планом.

5D3_0311

За роботою акторів спостерігає помічник режисера по сценарію. В їхні репліки інколи вносяться правки. Це залежить від кількості тексту: три фрази або монолог на кілька абзаців. Важливо відстежити, щоб актор сказав саме ті речі, які впливають на розвиток сюжету.

Чи спрацюється команда для подальших зйомок видно з самого початку. Це залежить від характеру і принципів роботи професіоналів. Нервова поведінка на майданчику неприйнятна. Тут, навпаки, панує доброзичлива атмосфера. Наприклад, в період зйомки у Георгія Делієва був спектакль з театром «Маски» і рок-концерт, на які прийшло пів знімальної групи, включаючи режисера Олександра Березаня.

IMG_1813

Актор бере активну участь у створенні історії «Юрчишиних». Одна із серій комедійного серіалу, яка полюбилась всій команді, розповідає відразу про три епохи. Що стосується придуманих костюмерами образів з 80-х і 90-х – Делієв підбирав їх із власного гардеробу. Його стара джинсовка і шапка відмінно вписалися в картину.

Про свого героя Георгій відгукується так:

– Микола Миколайович відсидів у в’язниці. Коли вийшов, в житті вже все змінилося. Тому він стає невдахою. Нік жорстка людина, намагаючись поліпшити все навколо, виходить тільки гірше. У цьому і є комедія його становища і персонажа.

І хоча мій герой – лиходій, насправді, я намагаюся робити його привабливим, щоб викликати симпатію у глядача

Серіал розповідає дуже життєву історію. Жанр комедійний, але ліричні лінії посилюють комедію.

IMG_1839

В цілому картина про Юрчишиних розкриває безліч гостросоціальних тем: сімейні відносини, конфлікти батьків і дітей, складності виховання підлітків. Така історія буде близька багатьом. А згуртована команда режисерів, операторів, акторів і сценаристів нададуть глядачам динамічний сюжет, різноплановий гумор і незвичайне рішення насущних проблем.

Дивіться прем’єру комедійного серіалу «Юрчишини» в квітні на ICTV.

Джерело: clutch.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

09.03.2019 10:00
0Топ видео

    Пока нет материалов ...

Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Сообщить об опечатке

    Текст, который будет отправлен нашим редакторам: