09.03.2019 10:00
Поделиться

«Юрчишини»: Георгій Делієв розповів про своє перевтілення в колишнього зека


В квітні на ICTV стартує новий комедійний серіал про сімейні цінності – «Юрчишини». Народний артист України Георгій Делієв, який зіграв в серіалі головну роль, поділився тонкощами роботи в кадрі та розповів про своє перевтілення в колишнього зека.

Днями завершуються зйомки першої україномовної народної комедії «Юрчишини». Георгій Делієв зіграв колишнього зека Нік Ніка, Володимир Канівець – його сина, представника нової поліції, а актриса Валентина Вовченко – дочку, матір-одиначку.

До сценарію, на створення якого пішло 1,5 року, режисер серіалу Олександр Березань ставиться уважно, дотримуючись історії та бачення автора, а нововведення приймає акуратно, вони також підлягають погодженню.

– Так, ми дотримуємося історії. Якщо з’являються ідеї ми радимося з автором. Можна це дозволити в рамках драматургії і тексту, але змінювати радикально ми не можемо.

Також ми не орієнтуємося на сюжет інших серіалів, адже це дуже ексклюзивна історія

– розповідає Олександр Березань.

Процес зйомок досить тривалий. На майданчику актори проводять по 12 годин. До кожного епізоду готуються заздалегідь. Спільно читають репліки, «розводять сцену». Акторам кажуть, як рухатися і що повинна робити масовка. Кадр знімається кілька разів: загальним і крупним планом.

5D3_0311

За роботою акторів спостерігає помічник режисера по сценарію. В їхні репліки інколи вносяться правки. Це залежить від кількості тексту: три фрази або монолог на кілька абзаців. Важливо відстежити, щоб актор сказав саме ті речі, які впливають на розвиток сюжету.

Чи спрацюється команда для подальших зйомок видно з самого початку. Це залежить від характеру і принципів роботи професіоналів. Нервова поведінка на майданчику неприйнятна. Тут, навпаки, панує доброзичлива атмосфера. Наприклад, в період зйомки у Георгія Делієва був спектакль з театром «Маски» і рок-концерт, на які прийшло пів знімальної групи, включаючи режисера Олександра Березаня.

IMG_1813

Актор бере активну участь у створенні історії «Юрчишиних». Одна із серій комедійного серіалу, яка полюбилась всій команді, розповідає відразу про три епохи. Що стосується придуманих костюмерами образів з 80-х і 90-х – Делієв підбирав їх із власного гардеробу. Його стара джинсовка і шапка відмінно вписалися в картину.

Про свого героя Георгій відгукується так:

– Микола Миколайович відсидів у в’язниці. Коли вийшов, в житті вже все змінилося. Тому він стає невдахою. Нік жорстка людина, намагаючись поліпшити все навколо, виходить тільки гірше. У цьому і є комедія його становища і персонажа.

І хоча мій герой – лиходій, насправді, я намагаюся робити його привабливим, щоб викликати симпатію у глядача

Серіал розповідає дуже життєву історію. Жанр комедійний, але ліричні лінії посилюють комедію.

IMG_1839

В цілому картина про Юрчишиних розкриває безліч гостросоціальних тем: сімейні відносини, конфлікти батьків і дітей, складності виховання підлітків. Така історія буде близька багатьом. А згуртована команда режисерів, операторів, акторів і сценаристів нададуть глядачам динамічний сюжет, різноплановий гумор і незвичайне рішення насущних проблем.

Дивіться прем’єру комедійного серіалу «Юрчишини» в квітні на ICTV.

Джерело: clutch.ua

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

09.03.2019 10:00Смотрите на ICTV

Зарегистрируйтесь

Войти использывая ваши данные

Забыли пароль?

Востановление пароля

Войти через соц. сеть

ВВЕРХ
Вверх

    Сообщить об опечатке

    Текст, который будет отправлен нашим редакторам: