17.11.2020 10:35
Поділитися

Михайло Гаврилов

У новому серіалі «Козаки. Абсолютно брехлива історія» актору дісталась роль головного лиходія. Його персонаж Федір – нещадний мисливець за головами. Він йде по сліду головного героя Івана і не зупиниться ні перед чим, щоб повернути вкрадену сережку і покарати злодія.

Михайло Гаврилов народився 7 липня 1985 року в Тольятті в сім’ї військовослужбовця. Майбутнього актора ще з дитинства тягнуло до творчості, проте всерйоз над цією професією він тоді не задумувався. Михайло навчався в музичній школі по класу баяна, ходив до театральної студії, а також займався вільною боротьбою, футболом та боксом. Після закінчення 9-го класу став студентом медичного коледжу, а потім вчився на інженера.

Згадавши одного разу про свої дитячі захоплення, Гаврилов вирішив йти за мрією і кардинально змінити своє життя. Несподівано для всіх він вступив до Театрального інституту імені Бориса Щукіна, де навчався до 2012 року в майстерні Валентини Петрівни Ніколаєнко.

З 2009 року регулярно знімається в російському і українському кіно і на сьогоднішній день на рахунку актора більше п’ятдесяти робіт у фільмах і серіалах.

Більше на тему: Михайло Кукуюк – біографія актора

Дивитись онлайн серіал Козаки. Абсолютно брехлива історія – 1 серія на сайті ICTVВгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

    ВГОРУ