ICTV - Разом краще
27.10.2020 14:46
Поділитися

Актори серіалу «Коп з минулого»: хто зіграв головні ролі

Актори серіалу «Коп з минулого»: хто зіграв головні ролі

Вже сьогодні, 27 жовтня, о 21:30 на ICTV відбудеться прем’єра серіалу про поліцейського, який прокидається після 25-річної коми в сучасному світі і намагається освоїтися в нових реаліях. Хто ж зіграв копа з минулого та його молодого прогресивного напарника – дізнайтеся більше про головних акторів та їхні ролі просто зараз.

Олег Долін – капітан міліції

Роль капітана міліції, який опритомнів у лікарні після тривалої коми, дісталася Дмитру Суржикову. Це відомий український актор театру і кіно, режисер, сценарист та продюсер, а також Заслужений артист України.

Народився 31 грудня 1979 року в Маріуполі Донецької області. У 2003 закінчив Київський національний університет театру, кіно та телебачення ім. І. К. Карпенка-Карого. З 2004 по 2011 – актор Київського театру драми і комедії на лівому березі Дніпра. З 2015 працює в Київському академічному Молодому театрі. На екранах телебачення Дмитро Суржиков дебютував у 2003 році і на сьогоднішній момент його фільмографія налічує понад 100 робіт.

В новому іронічному детективі «Коп з минулого» персонаж Суржикова опритомнів у лікарні і дізнався, що, виконуючи завдання, отримав поранення і впав у кому на 25 років. Герой відновлюється на службі в правоохоронних органах і намагається почати нове життя, але думками все ще залишається в 90-х.

Дмитро Суржиков про свою роль в серіалі «Коп з минулого»:

Я граю капітана Доліна. Це людина, яка впала в кому, прокинулася через 25 років і починає якось пристосовуватися до реалій цього життя. Він шукає своє місце в сучасному світі.

Паралельно вирішує сімейні питання з колишньою дружиною. Долін вважає її своєю реальною, але ж, по факту, вона вже є колишньою.

Ну, якщо серйозно казати, то це така гіпертрофована паралель, асоціація з реальним життям. Тому що є люди, які навіть ніколи не виїжджають зі свого району по 15-20 років і умовно можна сказати, що вони теж живуть в комі, а життя змінюється і за цей час багато чого можна було б зробити.

Андрій Василенко – лейтенант поліції

Напарника Доліна – молодого прогресивного лейтенанта поліції Андрія Василенка – зіграв Артур Логай.

Артур Логай – український актор театру та кіно, а також композитор, співак, учасник співочого талант-шоу. Народився 12 вересня 1993 року в Мелітополі Запорізької області. Два роки навчався у Запорізькому національному технічному університеті, де вивчав міжнародний туризм. Потім переїхав до Києва, де активно займався музикою. В кіно дебютував у 2018 році.

Артур Логай про свою роль в серіалі «Коп з минулого»:

Лейтенант Василенко – це молодий перспективний лейтенант поліції, один з найкращих співробітників відділку до моменту, поки не з’являється капітан Долін.

Він педантичний, правильний, в нього все завжди за законом.

Закон, право та честь, служити і захищати – ось, що для Василенка головне.

Як капітан Долін буде пристосовуватися до реалій сучасного життя, залишаючись думками в 90-х? І як шукатимуть спільну мову поліцейські-напарники, що представляють різні епохи? Дивіться вже сьогодні о 21:30 на ICTV прем’єру іронічного детективу «Коп з минулого».

Також по темі: Так як він зараз не працюють - Коп з минулого - Прем'єра 27 жовтня о 21:30 Так як він зараз не дружать - Коп з минулого - Прем'єра 27 жовтня о 21:30 Таких як він зараз не роблять: ICTV оголосив дату прем'єри серіалу "Коп з минулого"

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

27.10.2020 14:46Дивіться на ICTV

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: