ICTV - Разом краще
  • Головна
  • Проекти
  • Відео
  • Онлайн

Video: Дільничний з ДВРЗ – 2 сезон – 14 серія

Дивіться онлайн серіал Дільничний з ДВРЗ 2 сезон 14 серія на сайті СЕРІАЛИ ICTV! Грач вирішив оформити на себе 2 га землі та побудувати там дитячий спортивний комплекс. Палій, звісно ж, відмовив ворогу в цьому. Проте Грач знайшов спосіб змусити його змінити рішення. Як йому це вдалося? Дзюба допомагає Сергію Бондарю вибрати авто, проте порадник з нього, як виявилось, ніякий. Які марки розглядали напарники та чи прикупили врешті що-небудь? Дивіться просто зараз серіал Дільничний з ДВРЗ 2 сезон 14 серія. Дивіться також: Дільничний з ДВРЗ 2 сезон 13 серія

Дільничний з ДВРЗ – 2 сезон – 14 серія

0 Коментувати

Дивіться онлайн серіал Дільничний з ДВРЗ 2 сезон 14 серія на сайті СЕРІАЛИ ICTV! Грач вирішив оформити на себе 2 га землі та побудувати там дитячий спортивний комплекс. Палій, звісно ж, відмовив ворогу в цьому. Проте Грач знайшов спосіб змусити його змінити рішення. Як йому це вдалося?

Дзюба допомагає Сергію Бондарю вибрати авто, проте порадник з нього, як виявилось, ніякий. Які марки розглядали напарники та чи прикупили врешті що-небудь? Дивіться просто зараз серіал Дільничний з ДВРЗ 2 сезон 14 серія.

Дивіться також: Дільничний з ДВРЗ 2 сезон 13 серія

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

05.10.2021 22:25

Актори

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: