Video: В плену оборотня – 1 серия

1 серия сериала В плену оборотня уже на нашем сайте! Трое друзей "Леший", "Ворон", и "Кадет" отправляются в гущу карпатских лесов, чтобы доставить секретный груз через румунскую границу. Дело в том, что некий "Гамула" взял в заложники жену и дочь одного из главных героев и только доставив груз, можно их спасти. В лесу к ним присоединяется молодая девушка Элька, за которой гнались двое мужчин. Как оказалось, новая знакомая тоже прячет нечто секретное. От кого убегала девушка и что она скрывает? Кто такой "Гамула" и во что вляпался один из друзей? - Смотрите онлайн 1 серию сериала В плену оборотня прямо сейчас! Смотрите онлайн В плену оборотня 1 серія серіалу В полоні у перевертня вже на нашому сайті! Троє друзів "Лєший", "Ворон", і "Кадет" відправляються в гущу карпатських лісів, щоб доставити секретний вантаж через румунський кордон. Справа в тому, що "Гамула" взяв в заручники дружину і доньку одного з головних героїв і тільки доставивши вантаж, можна їх врятувати. У лісі до них приєднується молода дівчина Елька, за якою гналися двоє чоловіків. Як виявилося, нова знайома теж ховає щось секретне. Від кого втікала дівчина і що вона приховує? Хто такий "Гамула" і в що вляпався один із друзів? - Дивіться онлайн 1 серію серіалу В полоні у перевертня просто зараз!  

В плену оборотня – 1 серия

0 Коментувати

1 серия сериала В плену оборотня уже на нашем сайте! Трое друзей “Леший”, “Ворон”, и “Кадет” отправляются в гущу карпатских лесов, чтобы доставить секретный груз через румунскую границу. Дело в том, что некий “Гамула” взял в заложники жену и дочь одного из главных героев и только доставив груз, можно их спасти. В лесу к ним присоединяется молодая девушка Элька, за которой гнались двое мужчин. Как оказалось, новая знакомая тоже прячет нечто секретное. От кого убегала девушка и что она скрывает? Кто такой “Гамула” и во что вляпался один из друзей? – Смотрите онлайн 1 серию сериала В плену оборотня прямо сейчас!

Смотрите онлайн В плену оборотня

1 серія серіалу В полоні у перевертня вже на нашому сайті! Троє друзів “Лєший”, “Ворон”, і “Кадет” відправляються в гущу карпатських лісів, щоб доставити секретний вантаж через румунський кордон. Справа в тому, що “Гамула” взяв в заручники дружину і доньку одного з головних героїв і тільки доставивши вантаж, можна їх врятувати. У лісі до них приєднується молода дівчина Елька, за якою гналися двоє чоловіків. Як виявилося, нова знайома теж ховає щось секретне. Від кого втікала дівчина і що вона приховує? Хто такий “Гамула” і в що вляпався один із друзів? – Дивіться онлайн 1 серію серіалу В полоні у перевертня просто зараз!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

20.05.2019 21:30

Актори

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: