ICTV - Разом краще

Video: В плену оборотня – 3 серия

3 серия сериала В плену оборотня уже на нашем сайте! Перестрелка в лесу заканчивается тем, что друзьям удалось победить врагов, вернуть секретный ящик, а также связаться с главным бандитом - Кожиным. Тот предлагает обменять семью "Лешего" на груз и свою жену Элю и они договариваются о месте обмена. Тем временем, отношения между друзьями накаляются еще сильнее. Смогут ли они помириться ради общего дела? - Смотрите онлайн 3 серию сериала В плену оборотня прямо сейчас! Смотрите также В плену оборотня 2 серия 3 серія серіалу В полоні у перевертня вже на нашому сайті! Перестрілка в лісі закінчується тим, що друзям вдалося перемогти ворогів, повернути секретний ящик, а також зв'язатися з головним бандитом - Кожиним. Той пропонує обміняти сім'ю "Лєшого" на вантаж і свою дружину Елю і вони домовляються про місце обміну. Тим часом, відносини між друзями загострюються ще сильніше. Чи зможуть вони помиритися заради спільної справи? - Дивіться онлайн 3 серію серіалу В полоні у перевертня просто зараз!  

В плену оборотня – 3 серия

0 Коментувати

3 серия сериала В плену оборотня уже на нашем сайте! Перестрелка в лесу заканчивается тем, что друзьям удалось победить врагов, вернуть секретный ящик, а также связаться с главным бандитом – Кожиным. Тот предлагает обменять семью “Лешего” на груз и свою жену Элю и они договариваются о месте обмена. Тем временем, отношения между друзьями накаляются еще сильнее. Смогут ли они помириться ради общего дела? – Смотрите онлайн 3 серию сериала В плену оборотня прямо сейчас!

Смотрите также В плену оборотня 2 серия

3 серія серіалу В полоні у перевертня вже на нашому сайті! Перестрілка в лісі закінчується тим, що друзям вдалося перемогти ворогів, повернути секретний ящик, а також зв’язатися з головним бандитом – Кожиним. Той пропонує обміняти сім’ю “Лєшого” на вантаж і свою дружину Елю і вони домовляються про місце обміну. Тим часом, відносини між друзями загострюються ще сильніше. Чи зможуть вони помиритися заради спільної справи? – Дивіться онлайн 3 серію серіалу В полоні у перевертня просто зараз!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

22.05.2019 21:30

Актори

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: