Video: В плену оборотня – 3 серия

3 серия сериала В плену оборотня уже на нашем сайте! Перестрелка в лесу заканчивается тем, что друзьям удалось победить врагов, вернуть секретный ящик, а также связаться с главным бандитом - Кожиным. Тот предлагает обменять семью "Лешего" на груз и свою жену Элю и они договариваются о месте обмена. Тем временем, отношения между друзьями накаляются еще сильнее. Смогут ли они помириться ради общего дела? - Смотрите онлайн 3 серию сериала В плену оборотня прямо сейчас! Смотрите также В плену оборотня 2 серия 3 серія серіалу В полоні у перевертня вже на нашому сайті! Перестрілка в лісі закінчується тим, що друзям вдалося перемогти ворогів, повернути секретний ящик, а також зв'язатися з головним бандитом - Кожиним. Той пропонує обміняти сім'ю "Лєшого" на вантаж і свою дружину Елю і вони домовляються про місце обміну. Тим часом, відносини між друзями загострюються ще сильніше. Чи зможуть вони помиритися заради спільної справи? - Дивіться онлайн 3 серію серіалу В полоні у перевертня просто зараз!  

В плену оборотня – 3 серия

0 Коментувати

3 серия сериала В плену оборотня уже на нашем сайте! Перестрелка в лесу заканчивается тем, что друзьям удалось победить врагов, вернуть секретный ящик, а также связаться с главным бандитом – Кожиным. Тот предлагает обменять семью “Лешего” на груз и свою жену Элю и они договариваются о месте обмена. Тем временем, отношения между друзьями накаляются еще сильнее. Смогут ли они помириться ради общего дела? – Смотрите онлайн 3 серию сериала В плену оборотня прямо сейчас!

Смотрите также В плену оборотня 2 серия

3 серія серіалу В полоні у перевертня вже на нашому сайті! Перестрілка в лісі закінчується тим, що друзям вдалося перемогти ворогів, повернути секретний ящик, а також зв’язатися з головним бандитом – Кожиним. Той пропонує обміняти сім’ю “Лєшого” на вантаж і свою дружину Елю і вони домовляються про місце обміну. Тим часом, відносини між друзями загострюються ще сильніше. Чи зможуть вони помиритися заради спільної справи? – Дивіться онлайн 3 серію серіалу В полоні у перевертня просто зараз!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

22.05.2019 21:30

Актори

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: