ICTV - Разом краще

Video: В плену оборотня – 2 серия

2 серия сериала В плену оборотня уже на нашем сайте! Лес превращается в настоящую арену для игры на выживание. В борьбу за главный приз вступили преследователи Эльки и отряд спецназа. Во время перестрелки друзья потеряли груз, а "Кадет" получил огнестрельное ранение. Выживет ли парень и смогут ли главные герои вернуть секретный ящик, от которого зависит судьба невинных людей? - Смотрите онлайн 2 серию сериала В плену оборотня прямо сейчас! Смотрите также В плену оборотня 1 серия 2 серія серіалу В полоні у перевертня вже на нашому сайті! Ліс перетворюється на справжню арену для гри на виживання. У боротьбу за головний приз вступили переслідувачі Ельки і загін спецназу. Під час перестрілки друзі втратили вантаж, а "Кадет" отримав вогнепальне поранення. Чи виживе хлопець і чи зможуть головні герої повернути секретний ящик, від якого залежить доля невинних людей? - Дивіться онлайн 2 серію серіалу В полоні у перевертня просто зараз!  

В плену оборотня – 2 серия

0 Коментувати

2 серия сериала В плену оборотня уже на нашем сайте! Лес превращается в настоящую арену для игры на выживание. В борьбу за главный приз вступили преследователи Эльки и отряд спецназа. Во время перестрелки друзья потеряли груз, а “Кадет” получил огнестрельное ранение. Выживет ли парень и смогут ли главные герои вернуть секретный ящик, от которого зависит судьба невинных людей? – Смотрите онлайн 2 серию сериала В плену оборотня прямо сейчас!

Смотрите также В плену оборотня 1 серия

2 серія серіалу В полоні у перевертня вже на нашому сайті! Ліс перетворюється на справжню арену для гри на виживання. У боротьбу за головний приз вступили переслідувачі Ельки і загін спецназу. Під час перестрілки друзі втратили вантаж, а “Кадет” отримав вогнепальне поранення. Чи виживе хлопець і чи зможуть головні герої повернути секретний ящик, від якого залежить доля невинних людей? – Дивіться онлайн 2 серію серіалу В полоні у перевертня просто зараз!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

21.05.2019 21:30

Актори

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: