ICTV - Разом краще

Video: Дільничний з ДВРЗ – 2 сезон – 3 серія

Дивіться онлайн серіал Дільничний з ДВРЗ 2 сезон 3 серія на сайті СЕРІАЛИ ICTV! У новій серії Бондар та Дзюба беруться за "спекотну справу". Невідомий почав підпалювати автомобілі і, звісно ж, не обійшлося без підпалу на ДВРЗ. Постраждало авто місцевого таксиста. Він звинувачує в злочині хлопця своєї доньки. Але який у підлітка може бути мотив? Тим часом, ще гарячіше у стосунках Бондаря та Софії. Вони провели разом палку ніч та, на жаль, не довго тривало їхнє щастя...Що ж трапилося? Дивіться просто зараз в серіалі Дільничний з ДВРЗ 2 сезон 3 серія. Дивіться також: Дільничний з ДВРЗ 2 сезон 2 серія

Дільничний з ДВРЗ – 2 сезон – 3 серія

0 Коментувати

Дивіться онлайн серіал Дільничний з ДВРЗ 2 сезон 3 серія на сайті СЕРІАЛИ ICTV! У новій серії Бондар та Дзюба беруться за “спекотну справу”. Невідомий почав підпалювати автомобілі і, звісно ж, не обійшлося без підпалу на ДВРЗ. Постраждало авто місцевого таксиста. Він звинувачує в злочині хлопця своєї доньки. Але який у підлітка може бути мотив?

Тим часом, ще гарячіше у стосунках Бондаря та Софії. Вони провели разом палку ніч та, на жаль, не довго тривало їхнє щастя…Що ж трапилося? Дивіться просто зараз в серіалі Дільничний з ДВРЗ 2 сезон 3 серія.

Дивіться також: Дільничний з ДВРЗ 2 сезон 2 серія

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

15.09.2021 21:30

Актори

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: