ICTV - Разом краще

Video: Дільничний з ДВРЗ – 2 сезон – 4 серія

Дивіться онлайн серіал Дільничний з ДВРЗ 2 сезон 4 серія на сайті СЕРІАЛИ ICTV! Матері Бондаря зателефонували з СБУ та повідомили, що його сина затримали за хабарництво та перевищення службових повноважень на 15 років. Аби його врятувати, їй потрібно передати величезну суму грошей людям з СБУ. Матір головного героя, звісно ж, пішла на все задля порятунку сина і потрапила на шахраїв, які розводять пенсіонерів на гроші. Хто допоможе Бондарю в росзлідуванні цієї справи? Дивіться просто зараз в серіалі Дільничний з ДВРЗ 2 сезон 4 серія. Дивіться також: Дільничний з ДВРЗ 2 сезон 3 серія

Дільничний з ДВРЗ – 2 сезон – 4 серія

0 Коментувати

Дивіться онлайн серіал Дільничний з ДВРЗ 2 сезон 4 серія на сайті СЕРІАЛИ ICTV! Матері Бондаря зателефонували з СБУ та повідомили, що його сина затримали за хабарництво та перевищення службових повноважень на 15 років. Аби його врятувати, їй потрібно передати величезну суму грошей людям з СБУ.

Матір головного героя, звісно ж, пішла на все задля порятунку сина і потрапила на шахраїв, які розводять пенсіонерів на гроші. Хто допоможе Бондарю в росзлідуванні цієї справи? Дивіться просто зараз в серіалі Дільничний з ДВРЗ 2 сезон 4 серія.

Дивіться також: Дільничний з ДВРЗ 2 сезон 3 серія

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

16.09.2021 21:30

Актори

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: