Video: Проверка на прочность – 1 серия

Детективно-криминальная премьера на ICTV - сериал Проверка на прочность! После выполнения очередного успешного задания - проверки охраны Службы безопасности, трое друзей собрались уйти на заслуженные выходные, но неожиданно им поступает новое предложение. Заказчик собирает всех членов команды в ресторане, чтобы обсудить детали и обещает за срочность исполнения заплатить втрое больше обычного. Что за выгодное предложение получили друзья и примут ли они его? - Смотрите онлайн 1 серию сериала Проверка на прочность прямо сейчас! Смотрите онлайн Проверка на прочность Детективно-кримінальна прем'єра на ICTV - серіал Перевірка на міцність! Після виконання чергового успішного завдання - перевірки охорони Служби безпеки, троє друзів зібралися піти на заслужені вихідні, але несподівано їм надходить нова пропозиція. Замовник збирає всіх членів команди в ресторані, щоб обговорити деталі і обіцяє за терміновість виконання заплатити втричі більше, ніж зазвичай. Що за вигідну пропозицію отримали друзі і чи приймуть вони її? - Дивіться онлайн 1 серію серіалу Перевірка на міцність просто зараз!  

Проверка на прочность – 1 серия

0 Коментувати

Детективно-криминальная премьера на ICTV – сериал Проверка на прочность! После выполнения очередного успешного задания – проверки охраны Службы безопасности, трое друзей собрались уйти на заслуженные выходные, но неожиданно им поступает новое предложение. Заказчик собирает всех членов команды в ресторане, чтобы обсудить детали и обещает за срочность исполнения заплатить втрое больше обычного. Что за выгодное предложение получили друзья и примут ли они его? – Смотрите онлайн 1 серию сериала Проверка на прочность прямо сейчас!

Смотрите онлайн Проверка на прочность

Детективно-кримінальна прем’єра на ICTV – серіал Перевірка на міцність! Після виконання чергового успішного завдання – перевірки охорони Служби безпеки, троє друзів зібралися піти на заслужені вихідні, але несподівано їм надходить нова пропозиція. Замовник збирає всіх членів команди в ресторані, щоб обговорити деталі і обіцяє за терміновість виконання заплатити втричі більше, ніж зазвичай. Що за вигідну пропозицію отримали друзі і чи приймуть вони її? – Дивіться онлайн 1 серію серіалу Перевірка на міцність просто зараз!

 

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

27.05.2019 21:30

Актори

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Сообщить об опечатке

    Текст, который будет отправлен нашим редакторам: