ICTV - Разом краще

Video: Проверка на прочность – 1 серия

Детективно-криминальная премьера на ICTV - сериал Проверка на прочность! После выполнения очередного успешного задания - проверки охраны Службы безопасности, трое друзей собрались уйти на заслуженные выходные, но неожиданно им поступает новое предложение. Заказчик собирает всех членов команды в ресторане, чтобы обсудить детали и обещает за срочность исполнения заплатить втрое больше обычного. Что за выгодное предложение получили друзья и примут ли они его? - Смотрите онлайн 1 серию сериала Проверка на прочность прямо сейчас! Смотрите онлайн Проверка на прочность Детективно-кримінальна прем'єра на ICTV - серіал Перевірка на міцність! Після виконання чергового успішного завдання - перевірки охорони Служби безпеки, троє друзів зібралися піти на заслужені вихідні, але несподівано їм надходить нова пропозиція. Замовник збирає всіх членів команди в ресторані, щоб обговорити деталі і обіцяє за терміновість виконання заплатити втричі більше, ніж зазвичай. Що за вигідну пропозицію отримали друзі і чи приймуть вони її? - Дивіться онлайн 1 серію серіалу Перевірка на міцність просто зараз!  

Проверка на прочность – 1 серия

0 Коментувати

Детективно-криминальная премьера на ICTV – сериал Проверка на прочность! После выполнения очередного успешного задания – проверки охраны Службы безопасности, трое друзей собрались уйти на заслуженные выходные, но неожиданно им поступает новое предложение. Заказчик собирает всех членов команды в ресторане, чтобы обсудить детали и обещает за срочность исполнения заплатить втрое больше обычного. Что за выгодное предложение получили друзья и примут ли они его? – Смотрите онлайн 1 серию сериала Проверка на прочность прямо сейчас!

Смотрите онлайн Проверка на прочность

Детективно-кримінальна прем’єра на ICTV – серіал Перевірка на міцність! Після виконання чергового успішного завдання – перевірки охорони Служби безпеки, троє друзів зібралися піти на заслужені вихідні, але несподівано їм надходить нова пропозиція. Замовник збирає всіх членів команди в ресторані, щоб обговорити деталі і обіцяє за терміновість виконання заплатити втричі більше, ніж зазвичай. Що за вигідну пропозицію отримали друзі і чи приймуть вони її? – Дивіться онлайн 1 серію серіалу Перевірка на міцність просто зараз!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

27.05.2019 21:30

Актори

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: