ICTV - Разом краще

Video: Проверка на прочность – 3 серия

Детективно-криминальная премьера на ICTV - сериал Проверка на прочность! Главным героям в очередной раз удалось уйти от бандитов, но несмотря на то, что последние все-таки заполучили фургон - они продолжают преследование Суворова и его друзей. Тем временем, Суворов принимает решение подождать с ликвидацией преступной банды и сначала выяснить, кто же они такие. Что же им удастся узнать? - Смотрите онлайн 3 серию сериала Проверка на прочность прямо сейчас! Смотрите также Проверка на прочность 2 серия Детективно-кримінальна прем'єра на ICTV - серіал Перевірка на міцність! Головним героям в черговий раз вдалося втекти від бандитів, але незважаючи на те, що останні все-таки дістали фургон - вони продовжують переслідування Суворова і його друзів. Тим часом, Суворов приймає рішення почекати з ліквідацією злочинної банди і спочатку з'ясувати, хто ж вони такі. Що ж їм вдасться дізнатися? - Дивіться онлайн 3 серію серіалу Перевірка на міцність просто зараз!  

Проверка на прочность – 3 серия

0 Коментувати

Детективно-криминальная премьера на ICTV – сериал Проверка на прочность! Главным героям в очередной раз удалось уйти от бандитов, но несмотря на то, что последние все-таки заполучили фургон – они продолжают преследование Суворова и его друзей. Тем временем, Суворов принимает решение подождать с ликвидацией преступной банды и сначала выяснить, кто же они такие. Что же им удастся узнать? – Смотрите онлайн 3 серию сериала Проверка на прочность прямо сейчас!

Смотрите также Проверка на прочность 2 серия

Детективно-кримінальна прем’єра на ICTV – серіал Перевірка на міцність! Головним героям в черговий раз вдалося втекти від бандитів, але незважаючи на те, що останні все-таки дістали фургон – вони продовжують переслідування Суворова і його друзів. Тим часом, Суворов приймає рішення почекати з ліквідацією злочинної банди і спочатку з’ясувати, хто ж вони такі. Що ж їм вдасться дізнатися? – Дивіться онлайн 3 серію серіалу Перевірка на міцність просто зараз!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

29.05.2019 21:30

Актори

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: