Video: Проверка на прочность – 4 серия

Детективно-криминальная премьера на ICTV - сериал Проверка на прочность! В финальном эпизоде бандиты похищают дочь Суворова и требуют обменять ее на золото и папку с файлами, за которой долгое время гонялся "Незнакомец". Помимо этого, становится известно имя предателя, который постоянно сливал преступникам информацию о действиях своей команды. Кто же это? И пройдет ли на этот раз обмен без жертв? - Смотрите онлайн 4 серию сериала Проверка на прочность прямо сейчас! Смотрите также Проверка на прочность 3 серия Детективно-кримінальна прем'єра на ICTV - серіал Перевірка на міцність! У фінальному епізоді бандити викрадають доньку Суворова і вимагають обміняти її на золото та папку з файлами, за якою довгий час ганявся "Незнайомець". Крім цього, стає відомо ім'я зрадника, який постійно зливав злочинцям інформацію про дії своєї команди. Хто ж це? І чи пройде на цей раз обмін без жертв? - Дивіться онлайн 4 серію серіалу Перевірка на міцність просто зараз!

Проверка на прочность – 4 серия

0 Коментувати

Детективно-криминальная премьера на ICTV – сериал Проверка на прочность! В финальном эпизоде бандиты похищают дочь Суворова и требуют обменять ее на золото и папку с файлами, за которой долгое время гонялся “Незнакомец”. Помимо этого, становится известно имя предателя, который постоянно сливал преступникам информацию о действиях своей команды. Кто же это? И пройдет ли на этот раз обмен без жертв? – Смотрите онлайн 4 серию сериала Проверка на прочность прямо сейчас!

Смотрите также Проверка на прочность 3 серия

Детективно-кримінальна прем’єра на ICTV – серіал Перевірка на міцність! У фінальному епізоді бандити викрадають доньку Суворова і вимагають обміняти її на золото та папку з файлами, за якою довгий час ганявся “Незнайомець”. Крім цього, стає відомо ім’я зрадника, який постійно зливав злочинцям інформацію про дії своєї команди. Хто ж це? І чи пройде на цей раз обмін без жертв? – Дивіться онлайн 4 серію серіалу Перевірка на міцність просто зараз!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

30.05.2019 21:30

Актори

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


Зареєструйтесь

Увійти, використавши ваші дані

Забули пароль?

Відновлення паролю

Увійти через соц. мережу

ВГОРУ
Вгору

    Сообщить об опечатке

    Текст, который будет отправлен нашим редакторам: