ICTV - Разом краще

Video: Проверка на прочность – 4 серия

Детективно-криминальная премьера на ICTV - сериал Проверка на прочность! В финальном эпизоде бандиты похищают дочь Суворова и требуют обменять ее на золото и папку с файлами, за которой долгое время гонялся "Незнакомец". Помимо этого, становится известно имя предателя, который постоянно сливал преступникам информацию о действиях своей команды. Кто же это? И пройдет ли на этот раз обмен без жертв? - Смотрите онлайн 4 серию сериала Проверка на прочность прямо сейчас! Смотрите также Проверка на прочность 3 серия Детективно-кримінальна прем'єра на ICTV - серіал Перевірка на міцність! У фінальному епізоді бандити викрадають доньку Суворова і вимагають обміняти її на золото та папку з файлами, за якою довгий час ганявся "Незнайомець". Крім цього, стає відомо ім'я зрадника, який постійно зливав злочинцям інформацію про дії своєї команди. Хто ж це? І чи пройде на цей раз обмін без жертв? - Дивіться онлайн 4 серію серіалу Перевірка на міцність просто зараз!

Проверка на прочность – 4 серия

0 Коментувати

Детективно-криминальная премьера на ICTV – сериал Проверка на прочность! В финальном эпизоде бандиты похищают дочь Суворова и требуют обменять ее на золото и папку с файлами, за которой долгое время гонялся “Незнакомец”. Помимо этого, становится известно имя предателя, который постоянно сливал преступникам информацию о действиях своей команды. Кто же это? И пройдет ли на этот раз обмен без жертв? – Смотрите онлайн 4 серию сериала Проверка на прочность прямо сейчас!

Смотрите также Проверка на прочность 3 серия

Детективно-кримінальна прем’єра на ICTV – серіал Перевірка на міцність! У фінальному епізоді бандити викрадають доньку Суворова і вимагають обміняти її на золото та папку з файлами, за якою довгий час ганявся “Незнайомець”. Крім цього, стає відомо ім’я зрадника, який постійно зливав злочинцям інформацію про дії своєї команди. Хто ж це? І чи пройде на цей раз обмін без жертв? – Дивіться онлайн 4 серію серіалу Перевірка на міцність просто зараз!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

30.05.2019 21:30

Актори

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: