ICTV - Разом краще

Video: Проверка на прочность – 2 серия

Детективно-криминальная премьера на ICTV - сериал Проверка на прочность! Суворов и Толстяк осознают, что единственный способ доказать свою невиновность - как можно быстрее выбраться из тюрьмы. Они рассчитывают на помощь третьего друга, но пока "Красавчик" только готовил план побега, бандиты уже организовали им освобождение с целью заполучить угнанный фургон. За каким ценным грузом охотятся преступники? И получат ли они желаемое? - Смотрите онлайн 2 серию сериала Проверка на прочность прямо сейчас! Смотрите также Проверка на прочность 1 серия Детективно-кримінальна прем'єра на ICTV - серіал Перевірка на міцність! Суворов і Товстун усвідомлюють, що єдиний спосіб довести свою невинність - якомога швидше вибратися з в'язниці. Вони розраховують на допомогу третього друга, але поки "Красунчик" тільки готував план втечі, бандити вже організували їм звільнення з метою роздобути викрадений фургон. За яким цінним вантажем полюють злочинці? І чи отримають вони бажане? - Дивіться онлайн 2 серію серіалу Перевірка на міцність просто зараз!

Проверка на прочность – 2 серия

0 Коментувати

Детективно-криминальная премьера на ICTV – сериал Проверка на прочность! Суворов и Толстяк осознают, что единственный способ доказать свою невиновность – как можно быстрее выбраться из тюрьмы. Они рассчитывают на помощь третьего друга, но пока “Красавчик” только готовил план побега, бандиты уже организовали им освобождение с целью заполучить угнанный фургон. За каким ценным грузом охотятся преступники? И получат ли они желаемое? – Смотрите онлайн 2 серию сериала Проверка на прочность прямо сейчас!

Смотрите также Проверка на прочность 1 серия

Детективно-кримінальна прем’єра на ICTV – серіал Перевірка на міцність! Суворов і Товстун усвідомлюють, що єдиний спосіб довести свою невинність – якомога швидше вибратися з в’язниці. Вони розраховують на допомогу третього друга, але поки “Красунчик” тільки готував план втечі, бандити вже організували їм звільнення з метою роздобути викрадений фургон. За яким цінним вантажем полюють злочинці? І чи отримають вони бажане? – Дивіться онлайн 2 серію серіалу Перевірка на міцність просто зараз!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

28.05.2019 21:30

Актори

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: