ICTV - Разом краще

Video: Розтин покаже 2 сезон. 19 серія

Серіал Розтин покаже 2 сезон 19 серія вже на сайті серіали ICTV! У Олега Гончара з'явився персональний маніяк. На його ім'я хтось відправив 7 коробок із замороженими частинами людського тіла. На кожній із них була зображена літера. Якщо їх скласти до купи, утворюється слово "винен". Згодом було знайдено ще одне тіло з таким самим посланням...Хто ж відправив Олегу Гончару такий моторошний сюрприз? Тим часом, Олег все більше натякає Яні на те, щоб вона не поспішала з'їжджати з квартири. Невже почуття ще живі? Дивіться серіал Розтин покаже 2 сезон 19 серія просто зараз на нашому сайті! Дивіться також: Розтин покаже 2 сезон 18 серія  

Розтин покаже 2 сезон. 19 серія

0 Коментувати

Серіал Розтин покаже 2 сезон 19 серія вже на сайті серіали ICTV! У Олега Гончара з’явився персональний маніяк. На його ім’я хтось відправив 7 коробок із замороженими частинами людського тіла. На кожній із них була зображена літера. Якщо їх скласти до купи, утворюється слово “винен”. Згодом було знайдено ще одне тіло з таким самим посланням…Хто ж відправив Олегу Гончару такий моторошний сюрприз?

Тим часом, Олег все більше натякає Яні на те, щоб вона не поспішала з’їжджати з квартири. Невже почуття ще живі? Дивіться серіал Розтин покаже 2 сезон 19 серія просто зараз на нашому сайті!

Дивіться також: Розтин покаже 2 сезон 18 серія

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

16.07.2021 10:00

Актори

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: