ICTV - Разом краще

Video: Розтин покаже 2 сезон. 22 серія

Серіал Розтин покаже 2 сезон 22 серія вже на сайті серіали ICTV! Літній чоловік прогулювався в парку з домашнім улюбленцем. Проте раптом собака замість палиці приніс моторошну знахідку: відрізану жіночу руку. Неподалік слідчі виявили тіло жертви. Дівчина була без нижньої білизни. Невже бідолашна опинилася не в тому місці і не в той час, ставши жертвою зґвалтування? А в керівництві бюро кардинальні зміни! Зиновій Вікентійович неочікувано для всіх став головним і тепер серйозно взявся за своїх підлеглих. Як минув перший робочий день криміналістів під новим керівництвом?Дивіться серіал Розтин покаже 2 сезон 22 серія просто зараз на нашому сайті! Дивіться також: Розтин покаже 2 сезон 21 серія

Розтин покаже 2 сезон. 22 серія

0 Коментувати

Серіал Розтин покаже 2 сезон 22 серія вже на сайті серіали ICTV! Літній чоловік прогулювався в парку з домашнім улюбленцем. Проте раптом собака замість палиці приніс моторошну знахідку: відрізану жіночу руку. Неподалік слідчі виявили тіло жертви. Дівчина була без нижньої білизни. Невже бідолашна опинилася не в тому місці і не в той час, ставши жертвою зґвалтування?

А в керівництві бюро кардинальні зміни! Зиновій Вікентійович неочікувано для всіх став головним і тепер серйозно взявся за своїх підлеглих. Як минув перший робочий день криміналістів під новим керівництвом?Дивіться серіал Розтин покаже 2 сезон 22 серія просто зараз на нашому сайті!

Дивіться також: Розтин покаже 2 сезон 21 серія

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

17.07.2021 11:00

Актори

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: