ICTV - Разом краще
  • Головна
  • Проекти
  • Відео
  • Онлайн

Video: Розтин покаже 2 сезон. 23 серія

Серіал Розтин покаже 2 сезон 23 серія вже на сайті серіали ICTV! У новій серії криміналісти беруться за розслідування одночасно двох вбивств зі схожими тілесними ушкодженнями, а саме: гематомами, подряпинами та, що найдивніше - слідами олії із шиммером. Тіло одного чоловіка знайшли на автобусній зупинці, а іншого в підвалі. За що розплатилися життям загиблі? Тим часом, в Гончара виникли проблеми на роботі. Прокуратура викликає його на допит і йому потрібно бути тимчасово відстороненим від своїх обов'язків...Що ж трапилося? Невже Ілля Левченко знайшов спосіб помститися супернику? Дивіться серіал Розтин покаже 2 сезон 23 серія просто зараз на нашому сайті! Дивіться також: Розтин покаже 2 сезон 22 серія

Розтин покаже 2 сезон. 23 серія

0 Коментувати

Серіал Розтин покаже 2 сезон 23 серія вже на сайті серіали ICTV! У новій серії криміналісти беруться за розслідування одночасно двох вбивств зі схожими тілесними ушкодженнями, а саме: гематомами, подряпинами та, що найдивніше – слідами олії із шиммером. Тіло одного чоловіка знайшли на автобусній зупинці, а іншого в підвалі. За що розплатилися життям загиблі?

Тим часом, в Гончара виникли проблеми на роботі. Прокуратура викликає його на допит і йому потрібно бути тимчасово відстороненим від своїх обов’язків…Що ж трапилося? Невже Ілля Левченко знайшов спосіб помститися супернику? Дивіться серіал Розтин покаже 2 сезон 23 серія просто зараз на нашому сайті!

Дивіться також: Розтин покаже 2 сезон 22 серія

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

18.07.2021 10:00

Актори

    Поки що немає матеріалів ...

Дивіться на ICTV


ВГОРУ
Вгору

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: